Aparaty wężowe sprężonego powietrza

Wężowe aparaty oddechowe to oszczędna, długookresowa ochrona w czasie wykonywania czynności w jednym miejscu lub do pracy w trudno dostępnych miejscach, gdzie przestrzeń uniemożliwia zastosowanie butlowych aparatów powietrznych. konserwacyjnych.

Model OptimAir 3000 jest kolejną generacją urządzeń ze wspomaganiem, o wymuszonym obiegu, stworzoną do ochrony przed szkodliwymi cząsteczkami, gazami i oparami. Napędzany przez niskoprofilową dmuchawę o dużej mocy OptimAir 3000 jest najbardziej zaawansowanym systemem High Tec, w którym można zastosować szeroki wybór części twarzowych i unikalną linię elementów oczyszczających.

Model AirFlo-Lite charakteryzuje niewielka, przyjazna dla użytkownika waga. Szeroki wybór kapturów i wizjerów. Zawór stałego przepływu w aparatach AirFlo-Lite łączy w sobie jakość i wygodę, czyniąc je najbardziej dostępnymi, wszechstronnym urządzeniami o stałym przepływie. Unikalny zaczep do paska pozwala na noszenie urządzenia zarówno po prawej, jak i lewej stronie korpusu, utrzymując prawidłowe ustawienie węży zaopatrujących.

Klasyczny kaptur do lakierowania. Elastyczne, wygodne uszczelnienie przy twarzy. Jednorazowe osłony na soczewki są łatwe do usunięcia, gdy są ubrudzone, chronią wizjer przed zabrudzeniami. Nagłowie typu zapadkowego.

Lekki kaptur, z elastycznym, nie drażniącym skóry uszczelnieniem. Pozwala na wysoki stopień swobody ruchów. Idealne w użyciu, gdy to raczej produkt niż użytkownik podlega ochronie (żywność i sprzęt elektroniczny).

Oferuje dodatkową ochronę karku, gardła i głowy bez ograniczania swobody ruchów, posiada uszczelniającą taśmę szyjną oraz zawór wydechowy dla podwyższenia komfortu. Pasuje do ochrony przed cząsteczkami unoszącymi się w powietrzu, mgłą i gazami.