Oddechowe aparaty wężowe

Systemy wężowe do pracy w nieprzyjaznej atmosferze są odpowiednie do długo trwających czynności. Wytrzymałe wężowe aparaty oddechowe do użytku w przemyśle, budownictwie, czyszczeniu cystern i zbiorników.

Sandblast Cap Light to właściwy wybór dla osób zajmujących się piaskowaniem, dzięki swoim soczewkom sitowym oraz okryciem ramion/klatki piersiowej.

Model Cavair AL zapewnia ochronę przed szkodliwymi oparami, gazami, cząsteczkami, substancjami chemicznymi, aerozolami oraz odpryskami. Jest to lekki kaptur z wizjerem i nagłowiem, gdzie powietrze dostarczane jest przez wężowy aparat oddechowy sprzężonego powietrza i zawór regulujący.

Wężowe aparaty oddechowe sprężonego powietrza są niezależne od otaczającej atmosfery. Są stosowane do użytku tam, gdzie powietrze nie nadaje się do oddychania lub występuje niedobór tlenu. Są odpowiednie do długotrwałych czynności wykonywanych w jednym miejscu lub do pracy w miejscach, gdzie przestrzeń uniemożliwia zastosowanie aparatów powietrznych butlowych. System modularny z szerokim asortymentem akcesoriów, aby spełnić indywidualne wymagania użytkowników.