Detektory gazu

Kategorie

Wybrane Filtry

Wyświetlanie 1–40 z 64 wyników

Skuteczne detektory i czujniki gazu

Czy wiesz, w jakiej atmosferze pracujesz? Czy masz pewność, że wchodząc do przestrzeni zamkniętej lub poruszając się po zakładzie pracy, masz odpowiednie warunki do pracy? I nie mówimy tutaj o warunkach zatrudnienia.

Rozwiązaniem jest używanie miernika przenośnego. Zbadaj, czy jesteś narażony na oddziaływanie niebezpiecznych substancji znajdujących się w powietrzu atmosferycznym. Do mierzenia poziomu wybuchowych mieszanek gazów i oparów oraz ciągłego monitorowania koncentracji niebezpiecznych gazów, takich jak CO, H2S, NH3, NO, CL2, SO2 najlepszym rozwiązaniem jest przenośny detektor gazu. Małe wymiary oraz niska waga urządzenia pozwalają mieć miernik zawsze przy sobie.

Detektory gazu i czujniki – dla bezpieczeństwa w miejscu pracy

Systemy detekcji gazu mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko pojawienia się niebezpiecznych dla zdrowia i życia stężeń gazów palnych i toksycznych. Ich zadaniem jest wykrycie awarii i zagrożenia odpowiednio wcześnie. Czujniki gazu montuje się w pomieszczeniach, w których występuje instalacja gazowa – czyli w miejscach, gdzie istnieje ryzyko nieszczelności i ulatniania się gazu, które może doprowadzić nawet do wybuchu. Czujnik gazu precyzyjnie wykrywa nadmierne stężenia gazu w powietrzu i błyskawicznie alarmuje o przekroczeniu bezpiecznego poziomu. Małe wymiary i prostota montażu urządzenia pozwala na umieszczenie go w dowolnym miejscu.

Detektory gazu – nowoczesne rozwiązania!

Nowoczesny system alarmowy wzbogacony o czujniki i detektory niebezpiecznych gazów zapewnia bezpieczeństwo pracownikom. Do wyboru mamy detektory dwutlenku węgla, gazów wybuchowych, metanu i nie tylko. Dzięki szybkiej detekcji gazów osobom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo gazowe firmy łatwiej jest szybko reagować na zagrożenie. Detekcja oparów ma największe znaczenie w branżach, takich jak górnictwo węgla, petrochemia, chłodnictwo i produkcja energii elektrycznej.

Detektory gazu dla firm – postaw na sprawdzone urządzenia

W ofercie sklepu internetowego PRAES znajdziesz czujniki producentów, takich jak Ventis, GFG, MSA Safety czy Tango. Oferujemy lekkie, przenośne mierniki gazów i detektory stacjonarne. Możesz też stworzyć całą sieć czujników z przekaźnikami i rozmieścić je w różnych pomieszczeniach zakładu. Oferujemy szeroki wybór czujników i detektorów gazu, które skutecznie zapewnią bezpieczeństwo pracownikom pracującym w obiekcie. Aparatura kontrolno-pomiarowa i mierniki gazów dostępne w naszej ofercie to urządzenia o sprawdzonej skuteczności, od zaufanych producentów. Dopasuj rozwiązania do potrzeb Twojej firmy i wybierz najlepsze detektory i mierniki gazu w PRAES.

Potrzebujesz porady dotyczącej wyboru systemu detekcji do firmy i akcesoriów do czujników? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.