Kombinezony ochronne

Wybrane Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Kombinezony ochronne – ochrona w szczególnie niebezpiecznych zadaniach

Praca w szczególnie trudnych warunkach jest realnym zagrożeniem życia i zdrowia. Z tego powodu koniecznie musisz się specjalnie przygotować. Odpowiedni ekwipunek sprawi, że będziesz bezpieczny i będziesz mógł swobodnie pracować w ekstremalnych warunkach. Dobry kombinezon powinien być wytrzymały i lekki. Nie może krępować ruchów! Praca nie może być niekomfortowa i irytująca. Dlaczego? Pracując w niewygodnym stroju, będziemy zirytowani i zdenerwowani. W takich warunkach znacznie rośnie ryzyko popełnienia błędu, a jak dobrze wiemy błąd w niebezpiecznym otoczeniu, zazwyczaj kończy się tragedią.

Dlaczego warto wybrać kombinezony ochronne?

Praca z chemikaliami, wykonywanie zadań w studzienkach, kanałach czy awarie instalacji. To tylko niektóre z zadań, w których czasie będziesz musiał wykorzystać kombinezon ochronny. Przecież nie będziesz ryzykować, że toksyczne chemikalia wejdą w reakcję z Twoją skórą. To mogłoby mieć tragiczne skutki. Oparzenia chemiczne długo się goją, zarazem są bardzo bolesne. Możesz tego uniknąć, używając kombinezonów ochronnych.

Praca w studzienkach, czy kanałach wymaga wykorzystania kombinezonów ochronnych również ze względu na aspekt higieniczny. Co więcej, kombinezon jednorazowy chroni przed bakteriami i wirusami. Wystarczy, że po zakończonej pracy zdejmiesz kombinezon i go wyrzucisz. To rozwiązanie szybkie, wygodne i bezpieczne.

Kombinezony są wykonane z wytrzymałych materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Specjalne powłoki chronią dodatkowo przed pyłami, płynami, w tym alkoholami i olejami. Co więcej, kombinezony ochronne zapewniają ochronę przed elektrycznością statyczną. To sprawia, że możesz bezpiecznie pracować w otoczeniu wybuchowych gazów lub z drobną elektroniką. Miękki materiał, z którego wykonano kombinezony, sprawia, że kombinezony ochronne nosi się przyjemnie. Warto wspomnieć, że materiał jest w pełni oddychający. Możesz komfortowo pracować w kombinezonie przez wiele godzin.

Wybierz kombinezony ochronne ze sklepu Praes!

Szukasz najwyższej jakości produktów BHP? Praes to idealne rozwiązanie! Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy sprawdzone produkty. W naszej ofercie znajdziesz kombinezony ochronne znanych producentów, którzy przez wiele lat zajmują się branżą BHP. To gwarancja wysokiej jakości i ochrony. Jeśli masz pytanie lub chcesz dowiedzieć się więcej – wyślij do nas wiadomość! Chętnie Ci pomożemy z wyborem kombinezonów ochronnych.