Rękawice ochronne

Kategorie

Wybrane Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Rękawice ochronne – zadbaj o ochronę dłoni!

Niektóre zawody są związane z wyjątkowym ryzykiem. Często wynika to z wykorzystywania specjalistycznych maszyn i urządzeń, które w niewłaściwych rękach mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Chcesz ochronić się przed uszkodzeniem mechanicznym, czy może poprawić jedynie chwyt i komfort w czasie pracy? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, gwarantujemy, że u nas znajdziesz rękawice, które spełnią Twoje oczekiwania.

Gdzie najczęściej wykorzystuje się rękawice robocze? Najczęściej można je spotkać w pracach typowo fizycznych, ponieważ wtedy możemy doświadczyć największej ilości urazów. Pamiętaj, że wybierając odpowiednie wyposażenie przecięcia, oparzenia, odmrożenia, czy kontakt z substancją żrącą nie będzie Ci straszny!

Rękawice ochronne – zobacz najpopularniejsze modele!

Rękawice są wykorzystywane w wielu branżach, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór rękawic. Najpopularniejsze modele są przystosowane do pracy o niskim ryzyku. Chronią one przed powierzchownym uszkodzeniem naskórka, temperaturą nieprzekraczającą 50°C oraz lekką chemią. Jeśli taka ochrona spełnia Twoje oczekiwania, możesz śmiało wybrać rękawice gumowe, winylowe, nitrylowe, lateksowe, czy popularne w warsztatach wampirki.

Rękawicami, które można spotkać w niemal każdym gospodarstwie domowym, są rękawice gumowe. Często wykorzystywane do sprzątania, ponieważ są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i negatywny wpływ środków chemicznych.

Rękawice spawalnicze to najważniejszy element wyposażenia spawacza, zaraz po przyłbicy. Rękawice ochronne spawalnicze gwarantują ochronę przed poparzeniami. Często można je spotkać w metalurgii i pracach konstrukcyjnych. Można je spotkać również wśród osób, które są narażone na działanie wysokich temperatur.

Rękawice termiczne są przeznaczone do pracy w bardzo wysokich temperatur. Wysokie temperatury często są związane z pracą przy ciężkich maszynach przemysłowych, metalurgii, czy piekarniach. Jeśli chcesz uchronić się przed poparzeniami, koniecznie wybierz rękawice termiczne.

Rękawice kriogeniczne to rękawice ochronne przeznaczone do pracy w niskich temperaturach. Jeśli temperatura w czasie pracy jest naprawdę niska, to koniecznie je wybierz! Odmrożenia są bardziej niebezpieczne niż poparzenia! Rękawice kriogeniczne sprawią, że unikniesz zagrożeń wynikających z Twojej pracy!

Rękawice antywibracyjne to ciekawa propozycja, która poprawi Twój komfort pracy z maszynami. Wszystkie maszyny wibrują, dlatego praca z nimi często jest nieprzyjemna. Wibracje rozchodzą się po naszym ciele i wywołują dyskomfort w stawach. Może to doprowadzić do różnych schorzeń, dlatego warto zadbać o ochronę! Rękawice antywibracyjne to doskonały sposób na poprawę swojego bezpieczeństwa.

Rękawice chemiczne, to niezbędne wyposażenie każdego laboratorium. Praca z mocnymi kwasami i zasadami jest obarczona dużym ryzykiem. Oparzenie chemiczne trudno się goi, ponieważ często towarzyszą mu oparzenia termiczne. Nawet pierwsza pomoc jest bardziej skomplikowana niż w klasycznym oparzeniu termicznym. Rękawice chemiczne gwarantują bezpieczeństwo w czasie pracy ze szkodliwymi związkami. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

Jeśli pracujesz w warsztacie lub w hali produkcyjnej z pewnością docenisz rękawice antyprzecięciowe. Są one dodatkowo wzmocnione, aby zapewnić ochronę przed przecięciem ostrym narzędziem. Gwarantujemy, że uchroni Cię to od wielu nieprzyjemnych urazów dłoni!

Rękawice ochronne – wybierz sklep BHP Praes!

Szukasz najwyższej jakości produktów przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach? Gwarantujemy, że u nas znajdziesz wszystko, co potrzebujesz, aby Twoja praca była bezpieczna. Doskonale rozumiemy wymagania naszych klientów, ponieważ jesteśmy na rynku od ponad dwudziestu lat. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas lub zadzwoń! Chętnie pomożemy Ci z wyborem odpowiednich rękawic!