Artykuły BHP

Rękawice antyprzecięciowe

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Rękawice antyprzecięciowe – ochrona przed skaleczeniem i przebiciem

Wykonywanie takich prac jak przerzucanie stali, przeładunek szkła, czy praca z piłą niesie ze sobą duże ryzyko. Wystarczy moment nieuwagi i już możesz pozbyć się palców. Jeśli chcesz pracować bezpiecznie, koniecznie musisz sięgnąć po odpowiednią ochronę. Rękawice antyprzecięciowe, to gwarancja ochrony przed skaleczeniem, przebiciem, czy przecięciem. Gruby materiał gwarantuje doskonałą ergonomię, dzięki której bez problemu możesz w nich pracować. Cięcie, czy przekładanie ostrych przedmiotów, które bywają nieporęczne, wymaga precyzji, dlatego rękawice nie mogą utrudniać pracy! W ofercie sklepu znajdziesz wiele modeli, dzięki temu będziesz mógł dopasować rękawice antyprzecięciowe do charakterystyki pracy. Pamiętaj, że jedynie dobrze dopasowane rękawice ochronne zagwarantują Ci bezpieczną pracę!

Rękawice antyprzecięciowe – zadbaj o swoje zdrowie!

Praca z ostrymi narzędziami niesie ze sobą ogromne ryzyko dla zdrowia. Pracując z piłą, czy innym narzędziem, które służy do przecinania, wymaga dużej precyzji i uwagi. Nawet chwilowe rozkojarzenie może mieć tragiczne skutki. Pamiętaj, że to dotyczy wszelkich prac budowlanych, pilarzy, czy pozostałych zawodów, w których używa się specjalistycznych narzędzi. Pamiętaj, że jeśli pracujesz w ryzykownym zawodzie, koniecznie musisz wybrać rękawice antyprzecięciowe, które zagwarantują Ci bezpieczeństwo w czasie pracy!

Jakie powinny być rękawice antyprzecięciowe? Przede wszystkim muszą być wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne, a także wygodne i komfortowe. W naszym sklepie znajdziesz rękawice wzmacniane wysokiej jakości włóknami polietylenowymi. Elastyczne mankiety poprawiają komfort i wygodę. Rękawice antyprzecięciowe chronią przed poślizgiem, zapewniają precyzję pracy i pewny chwyt. W ofercie naszego sklepu znajdziesz rękawice wykonane z wysokiej jakości przędz i włókien technicznych. Warstwa gumy, nitrylu i poliuretanu poprawiają chwyt i precyzję pracy. Proces nakrapiania PCV poprawia sprawność obsługi narzędzi.

Szukasz rękawic antyprzecięciowych? Wybierz sklep BHP Praes!

W ofercie sklepu Praes znajdziesz wiele modeli rękawic, które gwarantują ochronę przed przecięciem, skaleczeniem, czy przebiciem. Jeśli w pracy masz styczność z ostrymi przedmiotami, szkłem, nożami, stalą, czy blachą, koniecznie musisz sięgnąć po rękawice antyprzebiciowe. Sprawdź naszą ofertę i znajdź najlepsze rękawice dla siebie!