Artykuły BHP

Rękawice robocze ocieplane

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Rękawice robocze ocieplane – Twoje dłonie wymagają ochrony!

Kiedy robi się naprawdę zimno na dworze, nie możesz sobie pozwolić na pracę w nieodpowiedniej odzieży. Twoje dłonie są szczególnie narażone na negatywne działanie niskich temperatur. Właśnie dlatego niezwykle ważnym elementem stroju roboczego są rękawice robocze ocieplane. Dopasowanie rękawiczek do warunków pracy pozwala znacznie poprawić komfort pracy! Kolejnym problemem oprócz niskiej temperatury jest wilgotność, która potęguje odczucie chłodu. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – możesz przeciwdziałać niekorzystnym warunkom atmosferycznych.

Rękawice robocze ocieplane – dowiedz się więcej!

Wybór rękawic ocieplanych jest ogromny! Doskonale rozumiemy, że może Ci być ciężko podjąć decyzję. Delikatne ocieplane, czy rękawice spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa? Wszystko zależy od warunków pracy! Jeśli pracujesz na co dzień w mroźniach, chłodniach, czy w innych miejscach, gdzie temperatura sięga dużo poniżej zera, warto wybrać rękawice spełniające normę EN511. Norma EN511 informuje o zachowaniu rękawicy w temperaturze do -50°C.

Jeśli Twoja praca nie jest związana z bardzo niskimi temperaturami, możesz śmiało wybrać inny rodzaj rękawic roboczych ocieplanych. Rękawice polarowe doskonale odnajdują się w pracy na co dzień. Nie gwarantują wysokiej ochrony przed zimnem, ale są miłe dla skóry. Co więcej, są dosyć cienkie, dlatego gwarantują dobre czucie trzymanego przedmiotu. Warto zwrócić uwagę na rękawice wodoodporne, szczególnie jeśli pracujesz w terenie. Takie rękawice doskonale sprawdzają się, jeśli masz do czynienia z wysoką wilgotnością lub musisz w czasie pracy dotykać mokrych przedmiotów. Warto zwrócić uwagę na rękawice wodoodporne z wyciąganą wkładką, którą można w razie potrzeby osuszyć.

Rękawice monterskie są idealne dla osób, które pracują w terenie na rusztowaniach lub konstrukcjach stalowych. Specjalnie wszyte wstawki ochronne gwarantują ochronę przed uderzeniami i otarciem. Dodatkowa tkanina gwarantuje ocieplenie i utrzymuje ciepło, aby praca była komfortowa!

Rękawice robocze ocieplane – postaw na sklep Praes!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz tylko najwyższej jakości produkty. Doskonale rozumiemy, że praca w trudnych warunkach to niesamowite ryzyko, które można zniwelować, dzięki odpowiedniemu wyposażeniu. Sprawdź już teraz ofertę sklepu Praes i znajdź rękawice robocze ocieplane idealne dla Ciebie!