Sprzęt do pracy na wysokości

Kategorie

Wybrane Filtry

Wyświetlanie 1–40 z 80 wyników

Sprzęt do pracy na wysokości BHP

Pierwszą i główną zasadą pracy na wysokości jest: „Jeżeli to możliwe należy unikać pracy na wysokości”. Niestety nie zawsze tę zasadę da się wprowadzić w życie. Osobisty sprzęt ochronny zabezpieczający przed upadkiem powinien być stosowany zawsze wtedy, kiedy istnieje chociaż najmniejsze jego ryzyko. Wszystkie prace wykonywane powyżej 3 metrów są już traktowane jako praca na wysokości. W tym przypadku nasi specjaliści pomogą w doborze sprzętu.

W swojej ofercie mamy szkolenia praktyczne pracowników, przygotowanie i pisanie procedur oraz instrukcje stanowiskowe dopasowane do specyfiki wykonywanej pracy. Producenci, z którymi współpracujemy dostarczają rozwiązania najwyższej jakości. Staramy się przede wszystkim wykluczyć zagrożenia wynikające z wykonywanych zadań. Jeżeli nie jest to możliwe doradzamy i dobieramy sprzęt mający za zadanie eliminować zagrożenia. Doskonale wiemy, że najgroźniejszym czynnikiem powodującym wypadki jest rutyna. W połączeniu z odpowiednim zabezpieczeniem staje się zagrożeniem, które przestaje być niebezpieczne.

Jakie są niezbędne elementy sprzętu do pracy na wysokości?

W czasie pracy na wysokości wykorzystuje się wiele różnych elementów, które poprawiają bezpieczeństwo, a jednocześnie nie wpływają negatywnie na komfort pracy. W ofercie sklepu Praes znajdziesz niezbędne wyposażenie dla osób pracujący na wysokości. Praca wysoko nad ziemią nie musi być niebezpieczna! Odpowiednie wyposażenie gwarantuje, że nawet gdy popełnisz błąd, Twoje zdrowie będzie niezagrożone.

Jaki powinien być sprzęt do pracy na wysokości? Przede wszystkim wytrzymały. Wszystkie elementy zestawu dla alpinistów przemysłowych muszą być odporne na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia, przetarcia, czy rozciąganie. Tylko wtedy gwarantują ochronę przed upadkiem. Produkty dostępne w naszym asortymencie posiadają odpowiednie certyfikaty, które świadczą o ich wytrzymałości. Pamiętaj, że zdrowie masz tylko jedno, więc warto wybrać sprawdzony sprzęt do pracy na wysokości.

Szukasz sprzętu do pracy na wysokości? Wybierz Praes!

Doskonale rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w czasie pracy. Z tego powodu w naszej ofercie mamy sprzęt, na którym sami byśmy mogli wisieć nad ziemią. Nigdy byśmy nie oferowali sprzętu wysokościowego, któremu sami nie ufamy. Sprawdź naszą ofertę i znajdź wyposażenie dla siebie. Jeśli masz pytanie, to śmiało napisz lub zadzwoń. Nasz zespół chętnie Ci pomoże z wyborem odpowiedniego sprzętu.