Artykuły BHP

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Słupołazy – pracuj bezpiecznie na wysokości!

Wszystkie prace elektryczne wymagające wejścia na słup są obarczone wysokim ryzykiem. Doskonale rozumiemy, że chcesz się czuć bezpiecznie w każdych warunkach, dlatego Ci w tym pomożemy! Słupołazy to absolutnie niezbędny element każdej osoby, która w czasie pracy musi się wspinać na słupy. Pamiętaj, aby Twój sprzęt był dostosowany do warunków pracy, ponieważ jedynie wtedy będzie spełniał swoje zadanie. Wszystkie części słupołazów, które są szczególnie eksploatowane, mogą zostać wymienione. Pamiętaj, że regularna konserwacja to gwarancja bezpieczeństwa i długiej żywotności słupołazów. Sprawdź jakie modele słupołazów znajdziesz w naszym sklepie!

Słupołazy – co warto wiedzieć?

Chcesz pracować na wysokości bezpiecznie i sprawnie? Koniecznie musisz wybrać słupołazy! Wybierz najwyższą jakość, aby mieć pewność, że jesteś bezpieczny kilka metrów nad ziemią. Modele wykonane ze stali, wraz z pasami ze skóry naturalnej, to prawdziwa definicja jakości. W naszym sklepie znajdziesz tylko solidne i wytrzymałe na trudne warunki słupołazy. Bez problemu wymienisz elementy, które są najbardziej narażone na uszkodzenia ze względu na intensywną eksploatację. To sprawia, że raz zakupione słupołazy będą Ci służyć przez wiele lat w doskonałym stanie! Kup wysokiej jakości drzewołazy i ciesz się bezpieczną pracą przez wiele lat.

Pamiętaj, że słupołazy muszą być odpowiednio dopasowane do rozmiaru i rodzaju słupów, na których są wykonywane prace na wysokości! Jakie są najpopularniejsze modele? Słupołazy do słupów drewnianych są wykonane z aluminium i ważą około 3kg. Ich niewielka masa to ogromny atut! Warto zwrócić uwagę również na słupołazy do słupów drewnianych, które posiadają płynną regulację od 130 do 300 mm. Słupołazy do słupów żelbetonowych są wyposażone w chwytaki z gumowymi rolkami, a ich waga wynosi około 5 kilogramów. Słupołazy do słupów wirowanych są wykonane ze stali i umożliwiają wejście na słupy o różnej średnicy i żerdziach. Jest to najcięższy model, bo waży aż 8 kilogramów.

Słupołazy – poczuj się bezpiecznie w ekstremalnych warunkach

Każdy pracownik, który pracuje na wysokości, musi mieć odpowiednie wyposażenie. Odpowiednio dobrany sprzęt to prawdziwa gwarancja ochrony w czasie wykonywania codziennych obowiązków. Dostępne słupołazy w ofercie Praes są wykonane z najwyższej jakości, dzięki której każdy z pracowników będzie mógł się czuć bezpiecznie w czasie wykonywania zadań nawet wiele metrów nad ziemią. Odpowiednia stabilność i pewność, że możesz polegać na swoim sprzęcie to prawdziwy fundament pracy na wysokości. Gwarantujemy, że jakość naszych słupołazów nie pozostawia niczego do życzenia. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas lub zadzwoń, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!