Ochrona głowy

Ochrona głowy jest wymagana w niemal każdym przemyśle, gdzie ograniczona przestrzeń, ryzyko spadających przedmiotów, czy praca na wysokościach niosą zagrożenie urazu. W wielu miejscach pracy ochrona głowy jest obowiązkowa i jest głównym ogniwem ochrony osobistej, używanym przez miliony pracowników na całym świecie.

Mając ponad 40 lat doświadczenia w rozwijaniu i produkcji hełmów ochronnych i zabezpieczeń głowy i twarzy, firma MSA osiągnęła wiedzę i wyprodukowała szeroką gamę produktów, spełniających wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Nasz program nieustannego rozwoju polega również na ciągłych próbach przewidywania i spełniania wszystkich przyszłych potrzeb użytkowników. Dzięki waszej nieocenionej pomocy stworzyliśmy serię hełmów MSA V-Gard, zapewniających największą wygodę i najlepszą ochronę.

f1xf red ocular visor down 300dpi lo

Hełmy strażackie firmy MSA służą efektywnej ochronie głowy. MSA oferuje hełmy strażackie F1 oraz F2.

Aby uzyskać hełm, który najlepiej spełnia Państwa potrzeby oraz pasuje do środowiska pracy należy po prostu wybrać więźbę Fas-Trac z szybką regulacją dla tych, którzy są w ruchu albo więźbę Staz-On z doskonałą stabilnością i komfortem.

Wybór opcji takich jak osłony nakarkowe, lampy, systemy komunikacyjne ...