Hełmy przemysłowe

Mając ponad 40 lat doświadczenia w rozwijaniu i produkcji hełmów ochronnych i zabezpieczeń głowy i twarzy, firma MSA osiągnęła wiedzę i wyprodukowała szeroką gamę produktów, spełniających wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Nasz program nieustannego rozwoju polega również na ciągłych próbach przewidywania i spełniania wszystkich przyszłych potrzeb użytkowników. Dzięki waszej nieocenionej pomocy stworzyliśmy serię hełmów MSA V-Gard, zapewniających największą wygodę i najlepszą ochronę.

Wyważony i lekki hełm dla elektryków, niewentylowany, z więźbą Fas-Trac® III i 6-punktowym pokrętłem ratchet, osłoną twarzy GS-ET-29 klasy 1 certyfikowanej do ochrony przed łukiem elektrycznym. Do użytku w miejscach, gdzie występują zagrożenia uderzeniem w głowę, rozpryskiem chemikaliów, promieniowaniem UV, rozpryskiem płynnego metalu lub działaniem łuku elektrycznego.

Hełm ochronny MSA V-Gard 930

Hełmy V-Gard® 930 charakteryzują się dynamicznym projektem oraz skorupą z tworzywa ABS premium dla maksymalnej wytrzymałości. Dostępne ze zintegrowanymi okularami wewnętrznymi. Dostępne opcje hełmu - kolory, naklejki, kieszenie na identyfikator, zaczepy do latarki, indywidualny projekt MSA Logo. 

Hełm ochronny MSA V-Gard

Podstawowy hełm ochronny przemysłowy którego skorupa wykonana jest z materiału HDPE. Hełm spełnia wszystkie normy i zapewnia komfort i bezpieczeństwo na najwyższym światowym poziomie. Hełm wyposażony w najnowszą więźbę Fas-Trac III z płynną regulacją lub więźbę Push-Key.

Hełm MSA V-Gard 200

Najbardziej stylowy hełm w swoim rodzaju. Skorupa hełmu wykonana z materiału ABS. Hełm wyposażony jest standardowo w nową więźbę Fas-Trac III z płynną regulacją lub więźbę Push-Key

Hełm przemysłowy V-Gard 500

Najbardziej zaawansowana ochrona głowy proponowana przez firmę MSA. Skorupa hełmu wykonana z materiału ABS. Najlepszy stosunek ceny do jakości hełmu przemysłowego. Hełm wyposażony w najnowszą więźbę Fas-Trac III z płynną regulacją lub więźbę Push-Key.

Hełm V-Gard 520

Hełm ochronny przemysłowy dedykowany do pracy na wysokości lub w przestrzeniach zamkniętych. Posiada krótki daszek oraz specjalnie zaprojektowaną rynienkę do odprowadzania wody - co nie jest bez znaczenia podczas wykonywania prac na zewnątrz. Hełm wyposażony w najnowszą więźbę Fas-Trac III z płynną regulacją lub więźbę Push-Key.