Ochrona słuchu

Najważniejszymi czynnikami branymi pod uwagę przy wyborze ochrony słuchu jest właściwe zbalansowanie właściwości wygłuszających i komfort użytkownika. Ochrona słuchu jest potrzebna zawsze, czy hałas dokucza przez kilka minut, czy w głośnym środowisku pracuje się przez kilka godzin. Pracownik, który pozbywa się swojej ochrony słuchu, ponieważ nie jest ona w 100% wygodna naraża się na ryzyko całkowitej lub częściowej utraty słuchu.

ochronniki suchy leftRIGHT

Asortyment nauszników MSA SORDIN pozwala na wybór w kwestii komfortu oraz poziomu osłabienia, a także odgrywa ważną rolę w hełmach z wmontowanymi nausznikami oraz jako element w asortymencie akcesoriów.

Zaprojektowane , by zapewnić maksymalny komfort i ochronę, zatyczki do uszu MSA SORDIN realizują różne potrzeby ludzi pracujących w środowiskach pełnych szkodliwego hałasu. Doskonale sprawdzają się w przemyśle lotniczym, tekstylnym, drzewnym, budowlanym, metalowym, czy spożywczym.

Badania dowiodły, że pracownicy wykonujący powtarzalną i monotonna pracę są bardziej narażeni na wypadki przy pracy. Wytłumienie dotyczy zarówno hałasu szkodliwego jak i dźwięków, które nie stwarzają zagrożenia dla narządu słuchu. Sprawia to, ze ludzie czują się wyizolowani, obniża się ich koncentracja oraz powoduje senność. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest aktywna ochrona słuchu.

ochronniki bezprzewodowe MSA do heĶów V Gard

MSA oferuje szeroki asortyment ochronników słuchu montowanych do hełmu, które są zatwierdzone na naszych hełmach ochronnych. Ochronniki Pasywne, Aktywne, zaiwerające łącznośc radiowa AM/FM: wybierz najlepsze, odpowiadające Twoim potrzebom.