Ochronniki słuchu aktywne

Badania dowiodły, że pracownicy wykonujący powtarzalną i monotonna pracę są bardziej narażeni na wypadki przy pracy. Wytłumienie dotyczy zarówno hałasu szkodliwego jak i dźwięków, które nie stwarzają zagrożenia dla narządu słuchu. Sprawia to, ze ludzie czują się wyizolowani, obniża się ich koncentracja oraz powoduje senność. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest aktywna ochrona słuchu.

supreme pro

Seria ochronników słuchu dla wojska, policji, myśliwych oraz strzelnic. Zaprojektowany, by sprawdzić się w najcięższych warunkach. Model Supreme Pro to optymalna ochrona z wysokim wzmocnieniem. Oba nauszniki są ukształtowane w sposób zapewniający wygodę podczas strzelania zarówno osobom prawo- jak i leworęcznym.

ochronniki przewodowe

Wyjątkowo komfortowa linia ochronników słuchu, wyposażona w mikrofon oraz wyjście dla przyłącza do dwutorowego radio. Wersja Cut Off pozwala slyszeć otaczające dźwięki np. alarm, jednocześnie chroniąc przed szkodliwym hałasem.

wirless world msa

Technologia bezprzewodowa Bluetooth® daje olbrzymią swobodę komunikacji. Pracując na statku, inżynier instalacyjny, pracownik budowlany, w przemyśle albo nawet w przydomowym garażu, każdy może być wolny od przewodów, komunikuje się nie angażując w tę czynność rąk.

letr rigt dualpro MSA

left/RIGHT Dual Pro łączy w sobie cechy modeli FM Pro i CutOff Pro i zapewnia najwyższą ochronę słuchu.

cuttoff Pro MSA

Ochronniki left/RIGHT Cut Off Pro są zależne od poziomu. Podczas noszenia ochronników użytkownicy mogą słyszeć ważne dźwięki i sygnały ostrzegawcze a jednocześnie umożliwiają komunikację twarzą w twarz.

leftRIGHT FM pro. MSA

Ochronniki left/RIGHT FM Pro są wyposażone w odbiornik radiowy FM, zapewniając doskonałą jakość odbioru i dźwięku.