Ochronniki słuchu montowane w hełmach przemysłowych

ochronniki bezprzewodowe MSA do heĶów V Gard

MSA oferuje szeroki asortyment ochronników słuchu montowanych do hełmu, które są zatwierdzone na naszych hełmach ochronnych. Ochronniki Pasywne, Aktywne, zaiwerające łącznośc radiowa AM/FM: wybierz najlepsze, odpowiadające Twoim potrzebom.

leftRIGHT ochronniki montowane do helmu V Gard MSA

Nauszniki left/RIGHT: Osobne nauszniki dla lewegi i prawego ucha, nowy projekt pałąka, węższe i bardziej elastyczne pierścienie uszczelniające i większe nauszniki zapewniające więcej miejsca na ucho. Wszystkie modele są dostępne w trzech kolorach – żółty, niebieski i biały

EXC ochronniki montowane do helmu V Gard MSA

Ochronnik, który jest tak wygodny, że chcesz go nosić ciągle. EXC mogą być wyposażone w różnego rodzaju osłony twarzy. Szerokie i miękkie obicie pałąka i regulowana siła zapewnia trwałe i indywidualne dopasowanie.

HPE ochronniki montowane do helmu MSA V Gard

Model HPE został zaprojektowany, by zapewnić ochronę w obszarach o bardzo wysokim poziomie hałasu, szczególnie niskich częstotliwości. Grube miękkie wypełnione gąbką poduszki zapewniają wysoki komfort i doskonałą izolację. Można je wyposażyć w różne ochrony twarzy.

ochronniki bezprzewodowe MSA do heĶów V Gard

Bezprzewodowa technologia firmy Bluetooth® daje nam niesamowitą wolność w komunikowaniu się. Od teraz każdy może pracować bez kabli i komunikować się bez użycia rąk. Zasięg transmisji dochodzi do 10 m. Poziom głośności i inne funkcje są kontrolowane za pomocą przycisków znajdujących się na prawym nauszniku.

ochronniki przewodowe montowane do hemu V Gard MSA

Ta linia wygodnych nauszników jest wyposażona w mikrofon kompensujący hałas, który umożliwia dwukierunkową komunikację z minimalnym wpływem otaczającego hałasu oraz wyjście u dołu do podłączenia radia dwukanałowego. Można podłączyć je do telefonu komórkowego za pomocą oddzielnego adaptera.