Ochronniki słuchu pasywne

ochronniki suchy leftRIGHT

Asortyment nauszników MSA SORDIN pozwala na wybór w kwestii komfortu oraz poziomu osłabienia, a także odgrywa ważną rolę w hełmach z wmontowanymi nausznikami oraz jako element w asortymencie akcesoriów.

ochronniki suchy leftRIGHT

left/RIGHT zapewniają: osobne nauszniki dla lewego i prawego ucha, nowy projekt pałąka, cieńsze i bardziej elastyczne pierścienie uszczelniające oraz duże nauszniki zapewniające większą przestrzeń dla ucha. Wszystkie modele są dostępne w czterech kolorach – żółtym, niebieskim, białym i ciemnym szarym

ochronniki sluchy XLS

XLS oferuje bardzo dobrą kombinację jakości, komfortu i wartości. XLS został zaprojektowany głównie z myślą o użytku w przemyśle lekkim oraz o majsterkowiczach. Szeroki pałąk zmniejsza nacisk na twoją głowę, zapewniając wygodniejsze i bezpieczniejsze dopasowanie. Dwupunktowy system montowania części usznej pozwala na równomierne rozłożenie nacisku na poduszkach.

ochronniki sluchu EXC

Ochronnik, który jest tak wygodny, że chcesz go nosić ciągle. EXC mogą być wyposażone w różnego rodzaju osłony twarzy. Szerokie i miękkie obicie pałąka i regulowana siła zapewnia trwałe i indywidualne dopasowanie. Dwupunktowy system montowania części usznej pozwala na równomierne rozłożenie nacisku na poduszkach. Unikalnie uformowane wkładki dają doskonałe wyciszenie hałasu i zapewniają maksymalną przestrzeń dla uszu.

ochronniki sluchu MSA HPE

Model HPE został zaprojektowany, by zapewnić ochronę w obszarach o bardzo wysokim poziomie hałasu, szczególnie niskich częstotliwości. Grube miękkie wypełnione gąbką poduszki zapewniają wysoki komfort i doskonałą izolację. Można je wyposażyć w różne ochrony twarzy. Szeroki pałąk z wentylowanym obiciem. Łatwo regulowana siła nacisku. Duża przestrzeń na uszy.