Sprzęt ucieczkowy

MSA oferuje szeroki asortyment sprzętu ucieczkowego. Najbardziej oszczędnym rozwiązaniem jest sprzęt ucieczkowy oczyszczający. Jest to rozwiązanie idealne w sytuacji, gdy znane są właściwości oraz skład czynnika szkodliwego w otaczającym powietrzu.

PremAire Escape

Jeśli przypuszczasz że może dojść do sytuacji niedoboru tlenu lub stężenia toksycznych substancji, aparat ucieczkowy jest opcją alternatywną, a firma MSA jest gotowa zaproponować ją tobie..

MSR 2

Model MSR 1 zapewnia ochronę przeciw niebezpiecznym gazom typu A,B,E i K. MSR 2 zapewnia także ochronę przeciwcząsteczkową (P2). Obydwa urządzenia są zapakowane w solidny pojemnik przypinany do paska.

SCap mask

MSA oferuje szeroki asortyment sprzętu do ewakuacji. Najbardziej oszczędnym rozwiązaniem jest sprzęt ucieczkowy oczyszczający. Jest to rozwiązanie idealne w sytuacji, gdy znane są właściwości oraz skład czynnika szkodliwego w otaczającym powietrzu.

SSR 30

Aparaty ucieczkowe są przeznaczone do ewakuacji z niebezpiecznych sytuacji, w których występują zagrożenia takie, jak gazy toksyczne, dym, niedobór tlenu. Są zaprojektowane specjalnie dla trudnych środowisk jak górnictwo. Są cały czas gotowe do użycia bez konieczności wykonywania kosztownych zabiegów konserwacyjnych.