TWOJE
BEZPIECZEŃSTWO 
JEST DLA NAS
NAJWAŻNIEJSZE

O nas

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

W oparciu o doświadczenie i najnowocześniejszą technologię, jaką proponują swoim klientom wiodący producenci odzieży oraz środków ochrony indywidualnej dostarczamy dla Państwa gotowe rozwiązania w dziedzinie ochrony osobistej zakładu pracy oraz każdego pracownika.

Zawsze, kiedy potrzebujesz pomocy – zapewniamy pełne wsparcie. Proponujemy bezpłatny audyt w Państwa firmie, podczas którego poznajemy jakie warunki panują na stanowiskach pracy oraz zagrożenia, na które narażeni są pracownicy. Proponujemy profesjonalną poradę naszych doświadczonych doradców, którzy indywidualnie do Państwa potrzeb zaproponują rozwiązania, które będą miały na celu zapewnienie najwyższych standardów ochrony osobistej Państwa pracowników.

Posiadamy asortyment dostarczany tylko przez najlepszych producentów zarówno polskich jak również zagranicznych. Współpracujemy wyłącznie z producentami, którzy gwarantują najwyższą jakość swoich produktów. Dzięki temu nasi klienci otrzymują zawsze produkty, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Profesjonalne doradztwo połączone ze szkoleniami Państwa pracowników daje gwarancję, że rozwiązania, które proponujemy będą używane jak najefektywniej. 
Zapewniamy również serwis przed i po sprzedażowy, który wykonywany jest za pośrednictwem specjalistów.

Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za profesjonalizm, doświadczenie jak również za indywidualne podejście do każdego problemu. Do tej pory zaufało nam ponad 1000 firm. Wśród naszych Klientów są największe zakłady chemiczne, petrochemiczne, energetyczne, farmaceutyczne, spożywcze, kopalnie, elektrociepłownie, wodociągi, oczyszczalnie ścieków oraz wiele mniejszych firm, bardzo często o specjalistycznym charakterze wykonywanych prac.

Doskonale wiemy, że w dostawach środków ochrony indywidualnej liczy się czas. Dlatego Twoje zamówienie na terenie Bydgoszczy jesteśmy w stanie dostarczyć nawet tego samego dnia. Współpracujemy również z największymi firmami spedycyjnymi. Dzięki ich doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć do Państwa dostawę na terenie Polski najpóźniej do końca następnego dnia.

 

CAŁY CZAS PAMIĘTAMY, ŻE WASZE BEZPIECZEŃSTWO JEST DLA NAS NA PIERWSZYM MIEJSCU