Linki z amortyzatorem

Linki z amortyzatorem - pochłaniaczem energii ogranicza nie tylko siłę działającą na ciało w wyniku upadku, ale także na miejsce kotwiczenia. 

 

Linki bezpieczeństwa Sure-Stop EN z amortyzatorem są precyzyjnie skonstruowane i produkowane tylko z wykorzystaniem tych komponentów, które spełniają
najwyższe normy jakości. Dzięki kompaktowej konstrukcji taśmowego amortyzatora linki bezpieczeństwa Sure-Stop EN zapewniają, że siła przekazywana do ciała
nie przekroczy 6 kN.

 

Ta specjalistyczna linka bezpieczeństwa z amortyzatorem wyróżnia się osłoną ochronną Tuffweld, która jest lepsza od produktu Nomex oraz posiada unikalną konstrukcję amortyzatora, która zawiera pomocniczy pas wykonany z Kevlaru, odporny na drgania oraz ogień.

 

Zaprojektowane w USA, aby spełniać wymagania normy ASTM F887 do ochrony przed łukiem elektrycznym, absorbujące energię linki ArcSafe wykorzystują konstrukcję mocnej taśmy, aby utrzymać siły zabezpieczające przed upadkiem poniżej 6 kN.

 

Produkty Superlight EN są specjalnie zaprojektowane do ochrony osób pracujących na wysokościach, przy zachowaniu kosztów utrzymania na niskim poziomie. Wszystkie produkty są lekkie, proste w użycie i spełniają wymogi norm EN.

 

Linki bezpieczeństwa z amortyzatorem zapewniają połączenie pomiędzy mocowaniem systemu zatrzymującego pełnej uprzęży MSA a kotwiczeniem oraz złączką kotwiczącą. Pochłaniacz energii utrzymuje siły zabezpieczające przed upadkiem poniżej wartości granicznych EN, a odległość zwalniania jest regulowana do maksymalnie 1,75m. Linki dostępne są w konfiguracji z pasem, liną kernmantel wraz z pełną gamą zatrzaśników.