Uprzęże

Osobisty sprzęt ochronny, zabezpieczający przed upadkiem używany jest przez pracowników w wielu gałęziach przemysłu. Jest skonstruowany i używany w celu zapobieganiu wypadkom podczas wykonywania pracy na wysokości oraz w celu ochrony przed konsekwencjami takich wypadków. 

 

Uprząż Superlight została zaprojektowana specjalnie do ochrony ludzi pracujących na wysokości przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów utrzymania i przeglądów uprzęży. Szeroka gama uprzęży z trzema różnymi modelami zapewni właściwą ochronę podczas wykonywania różnych prac na wysokości. Uprząż może być dodatkowo wyposażona w pas biodrowy, który można doczepić do uprzęży w dowolnym momencie. Pomarańczowe taśmy poliestrowe zwiększają widoczność, a co za tym idzie bezpieczeństwo pracownika. 

 

Uprzęże MSA Workman Light z pojedynczym pierścieniem D zapewniają komfort i ochronę dzięki lekkim komponentom oraz wytrzymałym pasom. Uprząż w formie kamizelki nadaje się prawie na każdą sylwetkę oraz gabaryty. Kolor — Kontrastowe pasy udowe i piersiowe. Pasy udowe Qwik-Fit z łatwą regulacją. Certyfikat EN 361.

 

MSA Workman Premier oferuje użytkownikowi dodatkowy punkt mocowania z przodu, z dodatkowymi nastawiaczami na torsie w celu umożliwienia jeszcze większego komfortu użytkowania uprzęży. Uprząż ma również pętle naramienne pozwalająca na zastosowanie z zawiesiem linowym MSA służącym do pracy w przestrzeniach zamkniętych z trójnogiem i wyciągarką MSA.

MSA Workam Utility

 

Statystyki dowodzą, że rok do roku brak zabezpieczenia przed upadkiem jest główną przyczyną obrażeń a nawet śmierci. Linia produktów MSA Workman to dobrej jakości i komfortowe systemy zatrzymania upadku dla pracowników Twojej firmy. Te wartościowe produkty łączą w sobie jakość oraz komfort.

 

Uprząż MSA Evotech

 

Wykorzystująca najnowocześniejszą technologię w bezpieczeństwie i komforcie, uprząż EVOTECH została zaprojektowana do codziennego użytku przez najbardziej wymagających użytkowników.

 

Pełna uprząż TechnaCurv została stworzona z myślą o komforcie użytkownika. Pasy o zmiennej szerokości rozprowadzają ciężar na szerszej powierzchni w celu zwiększenia komfortu w czasie pracy w podwieszeniu/pozycjonowaniu (szerokość zmienia się od 42 mm do 67 mm)