Warunki płatności

Akceptujemy poniższe formy zapłaty:

Za pobraniem

Płaci się gotówką kurierowi, listonoszowi lub na poczcie przy odbiorze towaru. UWAGA: kwoty przekraczające 6.000,00 zł nie są odbierane przez kuriera i należy osobiście udać się do najbliższego oddziału firmy kurierskiej i wpłacić kwotę do kasy. (płatność za pobraniem została przez nas zawieszona do czasu ustabilizowania się sytuacji pandemii Covid19)

Przelewem przed wysyłką towaru (przedpłata)

Na stronie internetowej generowane jest zamówienie.  Na podstawie zamówienia możesz dokonać przelewu bankowego. Na Twoje życzenie możemy wystawić fakturę pro-forma i wysłać do Ciebie e-mailem. Towar jest wysyłany jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto a zamówienie zostanie skompletowane.

Przelewem z odroczoną płatnością

Forma dostępna tylko dla firm z którymi uzgodniono stałe warunki współpracy. Prosimy o kontakt z biurem handlowym – zakładka “Kontakt”

Gotówką płatną w kasie przy odbiorze osobistym

Tylko w przypadku osobistego odbioru towaru z magazynu PRAES.

W przypadku niektórych rodzajów asortymentu PRAES zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności wyłączenie do możliwości płatności przelewem przed wysyłką towaru lub wymagania wniesienia przedpłaty, której wysokość jest ustalana indywidualnie dla każdego zamówienia. Stosujemy tą formę zwykle w przypadku nietypowych produktów produkowanych lub sprowadzanych pod konkretne zamówienia.