Wyciągarka elektryczna – gwarancja bezpiecznej pracy!

Praca na wysokości to ogromne ryzyko. Na szczęście wraz z rozwojem techniki, możemy zniwelować wiele niedogodności oraz uczynić pracę bezpieczną. Z czym kojarzy Ci się praca na wysokości? Najczęściej pierwsze skojarzenie to liny, uprzęże i amortyzatory, ale czy słyszałeś o wyciągarkach elektrycznych? Jeśli nie, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie!

Wyciągarka elektryczna – dowiedz się więcej

Szykujesz się jak każdego dnia do pracy. Dobrze dopasowane szelki, przypięta lina z amortyzatorem i można ruszać! Tak to wygląda w większości przypadków. Jednak jeśli musisz wykonać pracę w kanałach, czy w studzience, to będziesz potrzebować dodatkowego elementu, jakim jest wyciągarka elektryczna! Wyciągarki elektryczne są popularne w wielu gałęziach przemysłu. Szczególną popularnością cieszą się w oczyszczalniach ścieków.

Maksymalne obciążenie wyciągarki elektrycznej, która jest dostępna w sklepie Praes to 500 kilogramów. Po zastosowaniu dodatkowego bloczka limit zwiększa się do 1000 kilogramów. To naprawdę sporo. Nie tylko wyciągniesz pracującą osobę, ale również sprzęt lub urządzenia.

Wyciągarka nie jest ciężka, a jej wymiary są niewielkie. Z tego powodu, jest bardzo poręczna i łatwo ją zamontować do stelaża. Zajmuje niewiele miejsca w czasie transportu, a jej obsługa jest banalnie prosta. Pilot jest bezproblemowy w obsłudze, a duże przyciski umożliwiają obsługę w rękawicach.

Wyciągarka elektryczna? Postaw na sklep Praes!

Praca na wysokości to temat rzeka. Wiele można powiedzieć o każdym z elementów bezpiecznej pracy. Szukasz więcej informacji? Sprawdź nasz blog! W naszych wpisach staramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania.